Karel Kupka - Podzim pod Haznburkem

Akvarel, 35x83 cm. Signováno vpravo dole Karel Kupka 1966. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložena kupní smlouva z roku 1967, včetně osvědčení o pravostí díla.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

58736. Podzim pod Haznburkem
Dražba ukončena:29.04.2021 21:17:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč