Karel Kupka - Podzim 1983 - Rybník Škaredý u Sudoměře

Olej na sololitu, 20x70 cm. Signováno vlevo dole K. Kupka 84. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

87456. Podzim 1983 - Rybník Škaredý u Sudoměře
Dražba ukončena:04.12.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč