Karel Kupka - Kamenitá cesta na Valašsku

Olej na kartonu, 26x37 cm, signováno vpravo dole Karel Kupka 35, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

10241. Kamenitá cesta na Valašsku
Dražba ukončena:27.04.2017 21:16:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč