Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Karel Kupka 1934, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen, malba odborně vyčištěna.
o autorovi: 1905 - 1971
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč