Karel Kupka - Chalupa na stráni

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Karel Kupka 1934, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba odborně vyčištěna.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

15682. Chalupa na stráni
Dražba ukončena:25.01.2018 20:19:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 400 Kč