Karel Kupka - Cesta v krajině

Olej na překližce. 29x37 cm Signováno vpravo dole Karel Kupka 1947. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

302201. Cesta v krajině
Dražba ukončena:17.11.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč