Karel Kupka - Cesta do vsi

Olej na překližce, 36x49 cm. Signováno vpravo dole Karel Kupka 1942. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zakoupeno na výstavě v Hradci Králové.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

36869. Cesta do vsi
Dražba ukončena:31.10.2019 22:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč