Karel Kryl - Pod sněhem

Akvarel, 35x76 cm. Signováno vpravo dole Kryl K. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1944 – 1994
Básník a písničkář, výtvarník. Příležitostně se zabýval výtvarnou tvorbou. V mládí to byly především práce z keramiky a šamotu (vystudoval Keramickou školu v Bechyni), dále linoryty, grafiky, kresby (např. kreslené vtipy, karikatury), oleje a koláže. Množstvím kreseb také doprovázel svou korespondenci.

Karel Kryl
89222. Pod sněhem
Zbývá:2 dnů, 13 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč