Olej na plátně, 56x70 cm. Signováno vpravo dole K. Klein 1954. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 92 cm
o autorovi: 1932
Malíř, grafik, pedagog. Studoval na AVU v Praze u V. Rady a V. Nechleby. Působil jako učitel výtvarné výchovy na středních školách, později jako pedagog na Katedře výtvarné výchovy PedF UJEP v Ústí n. Labem. Věnoval se monumentální malbě, krajinářství i figurálním kompozicím, rovněž portrétu. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách galerií severočeských měst (Litoměřice, Roudnice n. Labem, Liberec, Most, Louny, Památník Terezín).