Karel Karas - Zima v horách

Olej na kartonu, 40x70 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

117206. Zima v horách
Zbývá:5 dnů, 17 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč