Karel Karas - Záplavy

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

152480. Záplavy
Dražba ukončena:28.01.2026 22:14:36
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč