Karel Karas - Z Polabí

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vlevo dole Karas, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

10693. Z Polabí
Dražba ukončena:01.06.2017 18:17:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:10 000 Kč