Karel Karas - Z Luckého vrchu

Olej na kartonu, 57x75 cm. Signováno vpravo dole Karas. Rámováno.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

154127. Z Luckého vrchu
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč