Karel Karas - Párové obrazy-České rybníky

Nejdelší strana: 46 cm

2x olej na kartonu, 21,5x31 cm a 24x34 cm. 1x signováno Karas, 1x nesignováno. 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny, stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

150824. Párové obrazy-České rybníky
Dražba ukončena:10.12.2025 20:56:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč