Karel Karas - Vzrostlé stromy

Olej na plátně, 100x120 cm. Signováno vpravo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 145 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

vydraženo velký formát doporučujeme
96542. Vzrostlé stromy
Dražba ukončena:28.06.2023 23:17:06
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč