Karel Karas - Stromy u vody

Olej na kartonu, 49x60 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

41160. Stromy u vody
Dražba ukončena:27.02.2020 22:18:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč