Karel Karas - Stromořadí u rybníka

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

56081. Stromořadí u rybníka
Dražba ukončena:24.02.2021 21:04:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč