Karel Karas - Růže ve váze

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

32240. Růže ve váze
Dražba ukončena:29.05.2019 18:25:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč