Karel Karas - Rožmberk

Olej na kartonu, 29x40 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

152445. Rožmberk
Dražba ukončena:28.01.2026 21:43:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč