Karel Karas - Potok v lukách

Olej na kartonu, 25x32 cm, signováno vlevo dole Karas, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

12521. Potok v lukách
Dražba ukončena:21.09.2017 18:33:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč