Karel Karas - Podzimní zrdcadlení

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

114203. Podzimní zrdcadlení
Dražba ukončena:24.04.2024 22:12:07
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč