Karel Karas - Podzimní nálada

Olej na kartonu, 27x35 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

151793. Podzimní nálada
Dražba ukončena:28.12.2025 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč