Karel Karas - Podvečerní krajina

Olej na kartonu, 29x36 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

52930. Podvečerní krajina
Dražba ukončena:26.11.2020 19:41:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč