Karel Karas - Po žních

Olej na plátně, 49x60 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

301176. Po žních
Dražba ukončena:03.10.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč