Karel Karas - Na břehu Cidliny

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

82198. Na břehu Cidliny
Dražba ukončena:31.07.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč