Karel Karas - Město u řeky

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

64976. Město u řeky
Dražba ukončena:29.09.2021 21:47:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč