Karel Karas - Kytice lučního kvítí

Olej na kartonu, 45x35 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969
Narodil se v Praze. Žák UMPRUM v Praze (1923-1924; prof. Hrbek). Poté se učil na ukrajinské akademii tamtéž (1933-1937). Soukromě se vzdělával u malířů Kutmana a R. Vejrycha. Vystavoval výhradně na našem území.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37.000 Kč.

71538. Kytice lučního kvítí
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:39:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč