Karel Karas - Chaloupka pod stromy

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole Karas, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

10682. Chaloupka pod stromy
Dražba ukončena:01.06.2017 18:10:34
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč