Karel Karas - U vody

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Karas, rám.

1892, Praha

Pozn.: Malba mírně poškozena.

6220. U vody
Dražba ukončena:27.10.2016 20:59:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč