Karel Karas - Pražské věže

Olej na kartonu, 55x40 cm, signováno vlevo dole Karas, rám.

1892, Praha

6333. Pražské věže
Dražba ukončena:30.11.2016 18:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč