Olej na plátně, 57x46 cm. Signováno vpravo dole Kalina K. Rámováno.
o autorovi: 1949 Narodil se v Novém Městě na Moravě. Hlavní inspirací jeho děl je rodná Vysočina. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.