Karel Kalina - Bystřický kostel od Starého Města

Olej na plátně, 57x46 cm. Signováno vpravo dole Kalina K. Rámováno.

o autorovi: 1949
Narodil se v Novém Městě na Moravě. Hlavní inspirací jeho děl je rodná Vysočina.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

64958. Bystřický kostel od Starého Města
Dražba ukončena:29.09.2021 21:48:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč