Karel Kalina - Na samotě

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vpravo dole Kalina K., rám.

1949, Nové Město na Moravě
Vysočina je nejčastějším námětem jeho obrazů. Inspiraci pro svá díla čerpal i z Prahy.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3776. Na samotě
Dražba ukončena:28.01.2016 20:01:04
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč