Uhel, 37x48 cm. Signováno vpravo dole K. Jílek 75. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1896-1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč