Karel Jílek - Útěk

Uhel, 37x48 cm. Signováno vpravo dole K. Jílek 75. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč

79858. Útěk
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 17.06.2022 15:16:30 2765
1 000 Kč 17.06.2022 15:14:05 9773