Karel Jílek - Útěk

Uhel, 37x48 cm. Signováno vpravo dole K. Jílek 75. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1896-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč

79858. Útěk
Dražba ukončena:13.07.2022 20:22:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč