Karel Jílek - U přívozu

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole K. Jílek. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1896-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč

92969. U přívozu
Dražba ukončena:26.04.2023 20:20:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč