Karel Jílek - Květiny ve džbánu

Tempera, 61x45 cm. Signováno vpravo dole K. Jílek 69. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč

28841. Květiny ve džbánu
Dražba ukončena:27.02.2019 19:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 08.02.2019 15:38:33 135
800 Kč 01.02.2019 7:16:58 2297