Tempera, 61x45 cm. Signováno vpravo dole K. Jílek 69. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1896-1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč