Karel Jílek - Kubistické zátiší

Olej na kartonu, 46x38 cm. Signováno vpravo dole Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1896-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
107272. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:14.12.2023 22:31:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč