Karel Javůrek - Biskup

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x20 cm. Značeno vpravo dole. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Kopie podle Tintoretta.

o autorovi: 1815-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

57277. Biskup
Dražba ukončena:31.03.2021 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč