Kresba, 44x60 cm. Značeno vpravo dole. Papír fixovaný na kartonu.
Pozn.: Poškozeno.
o autorovi: 1815-1909
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč