Karel Javůrek - Modlitba

Olej na plátně, 48x32 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu přípis Karel Javůrek 1866

o autorovi: 1815-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

8815. Modlitba
Dražba ukončena:29.03.2017 21:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč