Karel Javůrek - Loučení

Olej na plátně, 35x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1815-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
85007. Loučení
Dražba ukončena:26.10.2022 21:36:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč