Karel Javůrek - Kristus a cizoložnice (?)

Olej na plátně fixovaném na sololitu. 24x33 cm. Signováno vpravo dole Javůrek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiloženo osvědčení NPÚ k trvalému vývozu předmětu.

o autorovi: 1815-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

43658. Kristus a cizoložnice (?)
Dražba ukončena:29.04.2020 19:17:45
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč