Karel Janoušek - Yippee

Olej na kartonu, 47x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: 1933 - 2017
Narodil se v Litoli u Nymburka. Studoval v Praze Vyšší uměleckou školu. Ve své tvorbě mu inspiračním zdrojem bylo písmo. Tvořil grafiky a koláže. Převážně se zabýval propagační grafikou a grafickou úpravou tiskovin.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

Karel Janoušek
57266. Yippee
Dražba ukončena:31.03.2021 21:14:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč