Karel Jan Sigmund - Zimní odpoledne

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 50x60 cm. Signováno vpravo dole K.J. Sigmund. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec
Nejprve studia u prof. Schöna v Drážďanech a poté žák prof. O. Nejedlého v Praze. Cestoval po Itálii, Francii, Jugoslávii a Německu. Jeho hlavními náměty byla příroda a okolí Heřmanova Městce, Železných hor a Kokořína. Nejraději maloval lesní tůně, vrby, lomy a opukové stavby.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo
21209. Zimní odpoledne
Dražba ukončena:27.06.2018 20:26:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 100 Kč 27.06.2018 20:21:43 1513
2 000 Kč limit (27.06.2018 20:21:30) 831
2 000 Kč 27.06.2018 20:21:31 1513
1 900 Kč limit (27.06.2018 20:21:18) 831
1 800 Kč 27.06.2018 20:21:19 1513
1 700 Kč limit (27.06.2018 20:20:54) 831
1 600 Kč 27.06.2018 20:20:55 1513
1 500 Kč limit (27.06.2018 20:17:56) 831
1 400 Kč 27.06.2018 20:17:57 1513
1 300 Kč limit (27.06.2018 14:14:24) 831
1 200 Kč 27.06.2018 14:13:02 359
1 100 Kč limit (23.06.2018 9:41:16) 3940
1 100 Kč limit (27.06.2018 14:13:01) 3940
1 000 Kč 22.06.2018 15:39:23 3092
900 Kč 16.06.2018 23:33:48 2405
800 Kč 05.06.2018 10:55:32 1331
700 Kč 01.06.2018 23:33:48 1852
600 Kč 01.06.2018 22:59:33 3277
500 Kč 31.05.2018 23:48:51 264