Karel Jan Sigmund - Zimní krajina

Pastel, 35x50 cm, signováno vpraov dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Signatura skryta pod rámem. Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

7303. Zimní krajina
Dražba ukončena:26.01.2017 21:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč