Karel Jan Sigmund

61088. Zima na vesnici

popis: Olej na kartonu, 25x34 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rám, sklo.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 22:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 000 Kč