Karel Jan Sigmund - Zima na vesnici

Olej na kartonu, 25x34 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

61088. Zima na vesnici
Dražba ukončena:01.07.2021 22:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč