Karel Jan Sigmund - V lukách

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
107079. V lukách
Dražba ukončena:13.12.2023 23:03:31
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč