Karel Jan Sigmund - U Kostelce

Kombinovaná technika, 35x50 cm. Signováno vpravo dole K.J. Sigmund Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta ušpiněna.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

71540. U Kostelce
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč