Karel Jan Sigmund - Předjaří u samoty

Olej na kartonu, 33x50 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
86246. Předjaří u samoty
Dražba ukončena:30.11.2022 20:12:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč