Karel Jan Sigmund - Podvečerní červánky

Olej na překližce, 20x26 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
76018. Podvečerní červánky
Dražba ukončena:28.04.2022 21:55:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč