Karel Jan Sigmund

60739. Pestrá kytice

popis: Olej na kartonu, 31x37 cm. Signováno vlevo dole K. J. Sigmund. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 20:13:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč