Karel Jan Sigmund - Motiv u Haštejova

Olej na překližce, 35x50 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
93147. Motiv u Haštejova
Dražba ukončena:27.04.2023 20:11:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč